Novice:

*
Dobrodošli, Gost. Prosimo prijavite se ali pa se registrirajte. Tor, 16.Jan.18, 22:09

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave

Strani: [1] 2
  Natisni  
Avtor Tema: Dežurstvo v AK ALC  (Prebrano 5792 krat)
Milan Korbar
Full Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 217

Poglej Profil
« : Čet, 02.Jun.16, 21:38 »

V prilogi je seznam prijavljenih za dežurstvo na štartu.
Prosim vas, da si ga pogledate in se prijavite v prostih terminih.
Zapisan
Uroš Podlogar
Jr. Member
**
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 69

Poglej Profil
« Odgovori #1 : Ned, 12.Jun.16, 09:17 »

Še enkrat bi pozval člane vseh sekcij, da se prijavijo za dnevno dežurstvo. S tem boste pomagali pri organizaciji letalskega dne in po uspešnem začetku dneva tudi sami sedli v letalo.

V preteklih tednih je bilo kar nekaj slabega vremena. V primeru očitnega slabega vremena vam na letališče ni treba hoditi. Takšne dni, ko letenja ni tudi dežurstva ne bo. Stanje na letališču lahko vedno preverite z novo spletno kamero.

V primeru, da niste čisto sigurni in vseeno pridete na letališče, se posvetujte z dnevnim vodjo letenja. Če letenja ne bo, ali pa če dodatne pomoči ne potrebujejo, poglejte ali je kakšno drugo delo, ki ga lahko opravili tisti dan. V vsakem primeru se vam bo dnevno dežurstvo štelo kot opravljeno.

Pozdrav

Uroš
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 399

Poglej Profil
« Odgovori #2 : Ned, 19.Jun.16, 20:03 »

Pozdravljeni

Ker je za nami že lep del sezone, bo potrebno na vseh DG-jih (100/300/500) opraviti trimesečni pregled v skladu s programom vzdrževanja.

Pri tem gre za pregled in mazanje ter še nekaj drugih stvari, zato je letala potrebno razdreti in pregled opraviti.

Pozivam skrbnike, ki so bili določeni za posamezna letala, da organizirajo izvedbo teh pregledov, datume pa potem sporočijo vsem članom, da se priskrbi zadosti pomočnikov.
Nekaj informacij je na voljo že v sorodni temi.

Predlagam, da DG-300 obdelamo kar v torek ob 17.00. Še kakšen kandidat?
Zapisan
Darko Jordanov
Jr. Member
**
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 96

Poglej Profil
« Odgovori #3 : Čet, 23.Jun.16, 08:52 »

To soboto dopoldne bi imel cajt!
LP.  Darko
Zapisan
Milan Korbar
Full Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #4 : Ned, 26.Jun.16, 20:33 »

Na koncu prispevka Dežurstvo na štartu na klubski strani je dodana tabela
s seznamom razpisanih del v AK ALC, ki se bo stalno dopolnjevala.

Vabljeni k ogledu in pošiljanju predlogov za dodatna dela.
Zapisan
Marjan Žvokelj
Newbie
*
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 4

Poglej Profil
« Odgovori #5 : Čet, 30.Jun.16, 09:34 »

V soboto, 2.7.2016 ob 8h začnem 3-mesečni pregled na E6. Delo bo trajalo max.4 ure. Zaenkrat še nimam pomoči, zato so zaželjeni vsaj 4 korenjaki.
Kontakt - Marjan Žvokelj, mobitel: 041 330 019.
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #6 : Ned, 03.Jul.16, 19:06 »

Pozdravljeni

Po zaslugi peščice prizadevnih članov smo uspeli izvesti trimesečne preglede na vseh DG-300 (A9, CD in E3), ravno danes pa je bil opravljen tudi trimesečni pregled na DG-100, B5.

Tudi na DG-500 je bil izveden trimesečni pregled. Glavnino dela s tem pregledom so prevzeli starejši člani, in sicer Marjan Žvokelj, Pavel Ahčin, Jurij Druškovič in Vito Starc.
Vsekakor je pohvalno, da so se ti člani odlično organizirali v dokaj kratkem času in tekoče izvedli trimesečni pregled, s tem pa dokazali, da se z nekaj dobre volje da postoriti marsikaj in s sodelovanjem postavili zgled tudi vsem ostalim. Sem bil prisoten in to lahko trdim iz prve roke Smeško

K delu pa ste vabljeni prav vsi člani. Vabim vas, da čimbolj pogosto spremljate tabelo razpisanih del in se javite, če ste pripravljeni kjerkoli pomagati. Seveda pa lahko sporočite vaše ideje, da jih dodamo v tabelo.
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #7 : Pet, 12.Avg.16, 11:38 »

Pozdravljeni

Blanika 44 bo zaradi prihajajočega pregleda potrerbno razstaviti. Najbolje, da to izvedemo jutri dopoldan okrog 10. ure. Fino bi bilo, da nas je vsaj 5.

Zaželeno je, da je prisoten še kdo, ki je zverziran v razstavljanju Blanika.
« Zadnja Sprememba: Pet, 12.Avg.16, 11:43 Matjaž Zupan » Zapisan
Gašper Kristanec
Newbie
*
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 2

Poglej Profil
« Odgovori #8 : Pet, 12.Avg.16, 13:45 »

Lahko pridem pomagat.
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #9 : Sre, 17.Avg.16, 10:05 »

Pozdravljeni

Blanika 44, ki smo ga zadnjič razdrli, moramo naložiti na prikolico in peljati na servis k Bogdanu Žnidarju v Goriče.

Ker naj bi se servisna dela začela v ponedeljek, bi bilo dobro, da ga odpeljemo konec tedna, najbolje že jutri ali v petek.

Predlagam, da se dobimo ob 17. uri v četrtek ali petek. Kdor ima čas, naj mi prosim sporoči, seveda mora biti prisoten še kdo, ki obvlada Blanikovo prikolico.
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #10 : Tor, 30.Avg.16, 17:49 »

Pozdravljeni

Servis Blanika 44 je bil opravljen, zato bo potrebno iti v Goriče in ga pripeljati nazaj v Lesce ter sestaviti.

V ta namen potrebujemo 3 ljudi za nalaganje in prevoz, ter še dodatna 2 za sestavljanje.  Blanika bi šli iskat v četrtek popoldan, zato pšrosim, da mi sporočite, kdaj bi imeli čas.
Dobili bi se pa v Lescah, da se ne bomo v Goriče vozili vsak s svojim avtomobilom.
Zapisan
Milan Korbar
Full Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #11 : Sre, 31.Avg.16, 09:19 »

Jaz lahko pridem v Goriče in grem potem v Lesce, samo uro sporoči.

Milan
Zapisan
Iztok Strel
Newbie
*
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 5

Poglej Profil
« Odgovori #12 : Sre, 31.Avg.16, 10:56 »

Jaz sem zraven. Ob 16:30 na letališču in gremo cca 16:45. Še enega rabimo  Pomežik
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #13 : Sre, 31.Avg.16, 12:08 »

Jaz sem zraven. Ob 16:30 na letališču in gremo cca 16:45. Še enega rabimo  Pomežik

Za nalaganje in prevoz Blanika smo že trije kandidati, in sicer Milan, Iztok in jaz. Dobimo se jutri ob 16.30 na letališču.

Planiram, da se vrnemo do 18.00, ko bi Blanika tudi sestavili - zaželeno, da je prisoten še kdo, ki ima s tem več izkušenj.
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Poglej Profil
« Odgovori #14 : Ned, 04.Sep.16, 19:13 »

V sredo in četrtek, 8.9 in 9.9. bo v hangarju potekala prireditev, ki zahteva izpraznitev polovice hangarja.

Bergfalke in DG500 smo že zložili, nekaj letal pa moramo še premestiti ven ali v prikolice. Načrtovano je, da to izvedemo v torek, 6.9. ob 17h.
Zapisan
Strani: [1] 2
  Natisni  

Skoči na:  

Podprto z MySQL Podprto z PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media

Preverjen XHTML 1.0! Preverjen CSS! Dilber MC Theme by HarzeM