Novice:

*
Dobrodošli, Gost. Prosimo prijavite se ali pa se registrirajte. Ned, 21.Jan.18, 08:00

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave

Strani: [1]
  Natisni  
Avtor Tema: Delovna akcija v Celju  (Prebrano 1544 krat)
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 400

Poglej Profil
« : Pet, 19.Avg.16, 13:35 »

Pozdravljeni

V AK Celje bodo jutri, 20.8., pričeli s čiščenjem pogorišča hangarja. Ker smo obljubili pomoč, mi prosim sporočite, če bi se akcije udeležili.

Moj predlog je odhod iz letališča Lesce ob 7.00. Priporočam, da s seboj vzamete tudi rokavice, ter kakšne železne grablje in lopato.

Do Celja bomo šli s svojimi avtomobili, vas pa prosim, da mi preko e-pošte ali GSM (lahko tudi SMS) še danes do večera sporočite, če bi se akcije udeležili.
Razporejali se bomo pa jutri, ko bomo videli, koliko nas bo.

O detajlih boste sproti obveščeni na forumu.

« Zadnja Sprememba: Pet, 19.Avg.16, 13:42 Matjaž Zupan » Zapisan
Milan Korbar
Full Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 217

Poglej Profil
« Odgovori #1 : Pet, 19.Avg.16, 14:15 »

Na spletni strani AK Celje smo prebrali, potem ko so nas na to opozorili, informacijo o čiščenju ostankov pogorelega hangarja.
Takole piše:  »V soboto 20.8.2016 se dobimo ob 8:00 uri, da očistimo hangar. S seboj prinesite zaščitne rokavice, primerno
obutev. Zaželena je tudi motorna žaga. Ob 17. uri pa bomo imeli začetniški piknik.«
Zapisan
Milan Korbar
Full Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 217

Poglej Profil
« Odgovori #2 : Pet, 19.Avg.16, 14:50 »

Matjaž, jaz bom šel sam tako, da bom tam ob 8.00 uri, po 12.00 moram pa žal drugam.

Lp,
Milan
Zapisan
Matjaž Zupan
Administrator
Sr. Member
Odjavljen/a Odjavljen/a

Sporočil: 400

Poglej Profil
« Odgovori #3 : Pet, 19.Avg.16, 15:03 »

Meni je pa žal nekaj prišlo vmes tako, da se akcije na žalost ne bom mogel udeležiti.
Zapisan
Strani: [1]
  Natisni  

Skoči na:  

Podprto z MySQL Podprto z PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media

Preverjen XHTML 1.0! Preverjen CSS! Dilber MC Theme by HarzeM