eAvio

Spoštovane članice in člani,

s 1. junijem 2024 prehajamo na nov programski paket za vodenje elektronske kronometraže in celovito upravljanje našega kluba z imenom eAvio. Obstoječi sistem, ki je bil v uporabi do sedaj, od tega datuma ne bo več v funkciji.

Za lažji prehod na nov sistem v priponki prilagamo kratka navodila z vsemi bistvenimi funkcijami, s katerimi se bomo srečevali običajni uporabniki. Programska rešitev omogoča številne uporabne in za naš klub prepotrebne funkcije. Program je bil v zadnjem času večkrat preizkušen in testiran na našem travniku, zato pri zagonu sistema ne pričakujemo večjih težav. V kolikor pa se pojavi kakšna težava, se vam že vnaprej opravičujemo.

Za člane, ki niste tako vešči računalnikov oziroma telefonov, predlagamo, da se obrnete na Gašperja in Janjo, ki bosta z veseljem pomagala.

    Comments are closed